BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
mBank.net.pl Program Partnerski mBanku
Autor Wiadomość
twardes 

Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 629
Piwa: 12/9
Wysłany: |25 Mar 2007|, o 21:48   mBank.net.pl Program Partnerski mBanku



Wyświetlając właśnie takie banery jak ten powyżej oraz inne, masz szansę zarobić na promomowaniu usług mBanku.

mBank jest częścią BRE Banku i jest odpowiedzialny za obsługę detalicznych klientów prazez internet. mBank jest dostępny 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Zakres operacji jakie możesz wykonać różni się w zależności od tego, jak kontaktujesz się z mBankiem, przez stronę internetową, SMS, WAP, połączenie telefoniczne itp.

Posiadanie konta w mBanku ma wiele zalet, a najistotniejsze z nich to:
- brak wymaganych stałych wpłat na konto (nie musicie deklarować żadnych wpłat stałych, co bardzo ważne jest dla ucznw, studentów, bezrobotnych itp.
- brak opłat za prowadzenie konta (nic nie płacimy bez względu na to ile trzymamy pieniędzy na rachunku, lub nawet jeżeli nie trzymamy żadnych pieniędzy na rachunku)
- brak opłat za przelewy na konta wewnątrz mBanku (większość osób handlujących na allegro ma konta właśnie w mBanku)
- opłata na pozostałe konta w kraju wynosi 0,50 zł, najmniej ze wszystkich znanych mi banków
- nie jest pobierana opłata za dokonywanie zakupów kartą (jeżeli zapłacimy kartą w sklepie, czy restauracji nie zostanie naliczona żadna prowizja, jak w niektórych konkurencyjnych bankach)
- za wypłatę z bankomatów BZ WBK, Cash4You i największej w Polsce pozabankowej sieci bankomatów Euronet nie pobierana jest żadna prowizja
- za wypłatę w pozostałych bankomatach w kraju pobierana jest kwota 5 zł (a to i tak najmniej, większość konkurencji pobiera jeszcze dodatkowo kilka % od wypłaty)
- możliwość przechowywania pieniędzy na kontach lokacyjnych eMax na których oprocentowanie w skali roku wynosi obecnie 3,6%
- możliwość zakupu funduszy inwestycyjnych, akcji oraz innych papierów wartościowych bezpośrednio z konta rachunku.

O pozostałych zaletach można wyczytać na stronie www mBanku. Do wad, stosunkowo jednak mało znaczących dla przeciętnego użytkownika, należą:
- brak Punktów Obsługi Klienta (istnieją chyba 3 oddziały stacjonarne mBanku, ale praktycznie niczego poza problemami się tam nie załatwia.
- wpłaty realizuje się jedynie poprzez wpłatomaty (jest ich mało nawet w Warszawie) oraz przelewy z innych rachunków bankowych, lub z Poczty

Dodatkowo mBank oferuje wiele dodatkowych rozwiązań jak lokaty, kredyty wszelkiego rodzaju, aż po sieć telefonów komórkowych i program partnerski

Program Partnerski mBanku polega na tym, że jeżeli osoba odwiedzająca np. moją stronę www kliknie przykładowo taki baner i otworzy konto w mBanku, stanie się osobą poleconą przeze mnie, za co ja, jako członek Programu Partnerskiego mBanku, dostanę premię (na tę chwilę 35 zł). Aby zarejestrować się w Programie Partnerskim mBanku nie trzeba posiadać tam konta.

Tak, więc jeżeli zechcecie otworzyć konto w mBanku, czy to indywidualne eKonto, czy firmowe eBiznes konto, lub zarejestrować sie w Programie Partnerskim mBanku, zróbcie to klikając w jeden z prezentowanych poniżej banerów lub linków, przez co i ja będę miał okazję zarobić.















http://www.mbank.net.pl/i...edawca=59239021

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
bajk

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 10
Postawił 1 piw(a)
Wysłany: |13 Sie 2008|, o 21:38   

Szkoda ze napisales glownie o koncie w mbanku a nie ich programie partnerskim. Ja cenie szczegolnie mozliwosc polecania doladowan, oraz to, ze maja rowniez konto dla nieletnich - izzybank :D Czy jakos tak :P No a prowadzi to bank, wiec raczej male ryzyko, ze nie wyplaca prowizji (czego nie mozna powiedziec zawsze o dowolnym PP..)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
flasher2

Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: |3 Lip 2009|, o 23:09   Program partnerski mbank

Dużo informacji na temat zarabiania pieniędzy na programie partnerskim mbanku można znaleźć na stronie http://jakzarabiacpieniad...artnerski-mbank . Jest tam wszystko opisane, jak zarabiać pieniądze na programie partnerskim mbanku. Polecam i pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

 

 

   

Kontakt i Reklama
 
© BizForum.pl