BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Inwestycja z zyskiem 2% dziennie i darmowe 10$ na start
Autor Wiadomość
Duinhir 

Wysłany: |29 Lut 2012|, o 22:56   Inwestycja z zyskiem 2% dziennie i darmowe 10$ na start

Witam! co by Państwo powiedzieli na inwestycję z zyskiem 2% dziennie?

JSS-Tripler to część większego przedsięwzięcia Fredericka Manna - JustBeenPaid. Na początku traktowałem ten program po macoszemu, gdyż jak większość tego typu projektów, zakładał zyski w oparciu o referali(osoby polecone), a to mnie z reguły odrzucało od udziału w takich programach, gdyż nie działają. Dlatego też, gdy jako członek JustBeenPaid zacząłem otrzymywać informacje o JSS-Tripler, który jest integralną częścią JustBeenPaid nie interesowałem się tym zbytnio. Aż do czasu, gdy z nudów zajrzałem na stronę JustBeenPaid i chcąc poczytać o JSS-Tripler natknąłem się na informacje, że osoby polecone w ogóle nie są nam potrzebne do zarabiania.

Pomyślałem sobie "super", żadnego gadania o forexie, akcjach, obligacjach, misji do spełnienia przez fantastycznie wyedukowaną grupę niewiarygodnie zdolnych fachowców, którzy aż się palą by pomnożyć moje pieniądze. Przekaz jest prosty: dajesz kasę, odzyskujesz ją po 50 dniach a przez następne 25 dni zarabiasz. Dodatkowo nie trzeba nic wpłacać, gdyż dostajemy na start za darmo 10 dolarów. Oczywiście jeśli chcemy więcej to sami inwestujemy. Jednakże można zostać przy darmowej opcji do końca życia i na tym zarabiać.

Szczegółowe instrukcje, pomoc, materiały i strategie inwestowania podaję tylko osobom, które się zarejestrują. W gwoli wyjaśnień, spytacie po co mi referale skoro system zarabia bez tego? Dwa powody: 1- im nas więcej tym inwestowanie będzie stabilniejsze (banki działają w ten sam sposób, bez klientów, by ich nie było). 2- zawsze to dodatkowy grosz (ten co ma milion...itp.)

Odpowiadam na wszystkie pytania i służę pomocą.

Do programu rejestrujemy się klikając tu --> http://adv.justbeenpaid.com/?r=Duinhir&p=def2

Minus taki, że strona promująca wygląda jak najgorsze wydanie oszustwa. Kolorowe napisy, pełno zapewnień itp. Po prostu nie patrzmy na to, to najlepsza rada. Zjeżdżamy na dół strony i klikamy "Join"

Oto instrukcja krok po kroku jak się zarejestrować --> http://partnerski.net/jss...oku/?id=Duinhir

Czy to działa i nie jest oszustwo? Działa i z całą pewnością to nie jest oszustwo, tu jest link do największego forum na ten temat --> http://www.hyipforum.pl/m...y-60-per-month/

Zapraszam serdecznie.
Postaw piwo autorowi tego posta

Duinhir 

Wysłany: |27 Maj 2012|, o 20:59   

Cześć.

Tak się zastanawiałem czy nie stworzyć jakiegoś bloga/strony o tym programie, ale pomyślałem sobie tak: Zaraz ktoś będzie gadał o reklamie i wciskaniu kitu, żeby tylko złapać naiwnych.

Także zarzuciłem ten pomysł. Dla tych co nie wierzą w dalszym ciągu, że program działa to wrzucam moją wypłatę na konto :) Mało, ale radość jest. Ci co są już od dwóch lat mają miesięcznie ponad 6 tysięcy na czysto. Też do tego dążę. Spróbujcie. Warto.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu