BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Newsletter w ForumBiznesu.eu
Autor Wiadomość
twardes 

Wiek: 32
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 629
Piwa: 12/9
Wysłany: |25 Paź 2007|, o 17:14   Newsletter w ForumBiznesu.eu

Od przyszłego tygodnia, w każdy poniedziałek działać będzie newsletter. W mailach będziemy was prosić o udział w dyskusji na wybrany temat, a także dowiecie się jakie są najnowsze tematy na naszym forum
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
twardes 

Wiek: 32
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 629
Piwa: 12/9
Wysłany: |15 Gru 2007|, o 14:00   Mailing 1


ForumBiznesu.eu


Witaj!


Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji i wypełnienia ankiety w wątku na naszym Forum.


Czy chcesz aby politycy decydowali o tym kiedy możesz robić zakupy? Poznaj opinie ekspertów, zamieść swoją opinię i przedyskutuj z internautami swój punkt widzenia na ten temat.

Dołącz do dyskusji w wątku "Zakaz handlu we 12 dni świąt".


Zapraszamy!


Zespół ForumBiznesu.eu



ForumBiznesu.eu

Ostatnio zmieniony przez twardes |15 Gru 2007|, o 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
twardes 

Wiek: 32
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 629
Piwa: 12/9
Wysłany: |15 Gru 2007|, o 14:04   Mailing 2


ForumBiznesu.eu


Witaj!


Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji w wątku na naszym Forum.


Stać Cię na to, aby kupić samochód "w ciemno"? Nie?
Zapoznaj się z poradami na temat tego jak wybrać odpowiednie auto do twojej firmy, żeby potem tej decyzji nie żałować.

Dołącz do dyskusji w wątku "
Jak kupić i nie żałować?
".


Zapraszamy!


Zespół ForumBiznesu.eu



ForumBiznesu.eu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
twardes 

Wiek: 32
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 629
Piwa: 12/9
Wysłany: |15 Gru 2007|, o 14:07   Mailing 3


ForumBiznesu.eu


Witaj!


Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji w wątku na naszym Forum.


Zamierzasz czekać na deszcz z nieba? Nie? Chcesz wiedzieć od czego zacząć inwestowanie w fundusze? Na co zwracać uwagę, co wybrać? Czy przejmować się obecną sytuacją na giełdzie?

Dołącz do dyskusji w wątku "Najlepsze inwestowanie".


Zapraszamy!


Zespół ForumBiznesu.eu



ForumBiznesu.eu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
twardes 

Wiek: 32
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 629
Piwa: 12/9
Wysłany: |15 Gru 2007|, o 14:09   Mailing 4


Witaj!


Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji w wątku na naszym Forum.


Zamierzasz czekać na ruch konkurencji, aż zdobędą zyski?
Nie czekaj - buduj pozytywny wizerunek firmy. Nie wiesz jak wypromować swoją firmę ? Masz jakieś sugestie, problemy z promocją?
Dołącz do dyskusji w wątku "
Budowanie wizerunku firmy".


Zapraszamy!


Zespół ForumBiznesu.eu


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
twardes 

Wiek: 32
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 629
Piwa: 12/9
Wysłany: |15 Gru 2007|, o 14:33   Mailing 5


Witaj!


Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji w wątku na naszym Forum.


Samochód i firma... Samochód za gotówkę czy leasing ?
Wybierz co najlepsze. Dowiedz się co i jak.
Doł±cz do dyskusji w wątku "
Leasing samochodu- wpłata inicjalna a podatek dochodowy".


Zapraszamy!


Zespół ForumBiznesu.eu


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
twardes 

Wiek: 32
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 629
Piwa: 12/9
Wysłany: |15 Gru 2007|, o 14:38   Mailing 6

Witaj!

Czekamy na twoją pomoc w wyborze nowego logo dla naszego Forum.

Chcesz mieć swój udział w tworzeniu wizerunku ForumBiznesu.eu? Która z propozycji jest twoim zdaniem najbardziej udana i najbardziej odpowiednia dla naszej strony? Nie bądź bierny i zagłosuj na najlepsze logo dla naszego Forum. Podziel się swoimi spostrzeżeniami na ich temat.
Oceń loga i wypowiedz się w wątku "Prośba o pomoc w wyborze nowego logo"

Logo 1 by Bogi
Logo 2 by Bogi

Zapraszamy także do wzięcia udziału w dyskusji w wątku na naszym Forum.

Chcesz wiedzieć jak założyć firmę? Nie chcesz być jednym z wielu pracowników w firmie? Chcesz być niezależny, zrealizować swoje pomysły jako biznesmen?
Dowiedz się więcej w wątku "Jak założyć firmę? - Instrukcja krok po kroku".

Zapraszamy!

Zespół ForumBiznesu.eu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
twardes 

Wiek: 32
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 629
Piwa: 12/9
Wysłany: |18 Sie 2008|, o 02:54   

 

Witaj!

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w dyskusji na naszym Forum.

Czy wiesz jak zainwestować sto tysięcy złotych...? Orientujesz się na rynku akcji lub funduszy inwestycyjnych? A może szukasz inwestora? Wyraź swoją opinię i wątpliwości na temat inwestowania w obecnej sytuacji gospodarczej.
Dołącz do dyskusji w wątku "W co najlepiej zainwestować 100 000 zł??".

Nasze forum ulega, ciągłej rozbudowie i ulepszeniom. Obecnie wprowadziliśmy nowe, bardziej przejrzyste ikony nawigujące w głównym menu oraz powiększyliśmy liczbę pozycji w menu bocznym. W sytuacji dynamicznie rozwijającego się rynku nieruchomości w Polsce, wprowadziliśmy dodatkowe ogłoszenia i oferty nieruchomości do bazy (link również w bocznym menu).

Zapraszamy!

Zespół ForumBiznesu.eu

 

Bieżący wykres indeksu WIG 20

Notowania GPW

 
Konta osobiste
Konta dla firm
 
Kredyty gotówkowe
Kredyty mieszkaniowe
Kredyty samochodowe
Karty kredytowe
Kredyty dla firm
 
Lokaty
 
Doradztwo kredytowe
Doradztwo finansowe
 
Wyszukiwarka KRS
 
Działki na sprzedaż
Ogłoszenia - działki
Oferty nieruchomości

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
twardes 

Wiek: 32
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 629
Piwa: 12/9
Wysłany: |1 Wrz 2008|, o 08:39   Mailing 8











Witaj Użytkowniku!


Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w dyskusji na naszym Forum.


Szukasz pomysłu na biznes...? Masz pomysł na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Być może szukasz sposobu na zainwestowanie oszczędności?
Masz pieniądze, wykształcenie, umiejętności, dobrą lokalizację lub duże ambicje? Tutaj otrzymasz porady i gotowe pomysły.
Wyraź swoją opinię, dodaj propozycje pomysłu na interes.
Dołącz
do dyskusji w wątku "Pomysł na biznes (alfabetycznie)" w dziale "Pomysł na biznes".


Zapraszamy!


Zespół ForumBiznesu.eu




Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
twardes 

Wiek: 32
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 629
Piwa: 12/9
Wysłany: |30 Lis 2008|, o 19:59   

















Witaj Użytkowniku!


Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w dyskusji na naszym Forum.


Czy niezamówione oferty handlowe wysyłane mailem do firm to też SPAM? Jak postępować w tej kwestii aby pozostać w zgodzie z prawem? Czy to taka sama sytuacja jak w przypadku osoby prywatnej? Co jeżeli jedna firma uzna taką wiadomość za SPAM, a inna potraktuje jak informację handlową podobną do telefonicznych lub bezpośrednich. Wyraź swoją opinię, weź udział w ankiecie.
Dołącz do dyskusji w wątku "SPAM, czy oferta handlowa? Jak je odróżnić?" w dziale "Prawo - kodeksy i przepisy".


Zapraszamy!


Zespół ForumBiznesu.eu




Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do: