BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma transportowa
Autor Wiadomość
kmzwr16

Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 9
Wysłany: |23 Kwi 2010|, o 23:34   Firma transportowa

Witam forumowiczów:-).
Jestem tu absolutnie nowy i chciałbym się podzielić z wami o tym jakie męki musiałem przeżyć aby założyć własną firmę:-).
Miałem już zgromadzony kapitał, pomysł też był i nawet miałem zagwarantowane 2-3 samochody ciężarowe (mój wuja pozbywał się starszych modeli za małe pieniądze). Na start wziąłem kredyt w wysokości 150 tyś złotych, ale nie bardzo wiedziałem co z tym zrobić. Dlatego, ze muszę się przyznać, że miałem i chyba mam nadal małe pojęcie o planowaniu biznesu - bardziej wolę ten plan już wdrażać w życie. I przyznam szczerze, że mój błąd polegał na tym, że najpierw wziąłem kredyt a później dopiero zacząłem myśleć o biznes planie i de facto o tym co ja w ogóle muszę zrobić. Gadałem z moim wujem ale jakoś nie mogłem sie przekonać do jego teorii odnośnie mojej przyszłej firmy... W tym samym czasie ( mniej więcej) byłem na targach samochowowych w Poznaniu i poznałem tam Pana Marka - księgowego z Warszawy i fana motoryzacji. Tak jakoś wyszło że powiedziałem mu co mnie męczy a on mi mówi, że pracuje w biurze CKD Hetman które zajmunje się sporządzaniem planów biznesowych. Nie od końca mu jakoś ufałem, ale po powrocie do domu, przeglądnięciu strony www zdecydowałem sie zadzwonić. W końcu zdecydowałem sie na to aby mi ten plan zrobili. I teraz mam firmę, która posiada 30 samochodów ciężarowych i zatrudniam 73 osoby, mam podpisane kontrakty z 24 firmami, a rocznie ZARABIAM ok 0,5 mln złotych!!! I muszę się pzryznać, że bez CKD byłoby to chyba nie możliwe...:-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

 

 

   

Kontakt i Reklama
 
© BizForum.pl