BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cena PRODUKTÓW - za niska? POMOCY !!!
Autor Wiadomość
ryska69 
ryska69

Dołączyła: 22 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: |22 Lip 2009|, o 21:21   Cena PRODUKTÓW - za niska? POMOCY !!!

Witam serdecznie wszystkich, bardzo prosilabym o udzielenie jakiejs konkretnej pomocy. potrzebuje fachowej porady. Prowadze dzialalność gospodarcza juz od 7 miesiecy. Zajmuję sie produkcją biżuterii posrebrzanej (kolczyki, bransoletki, wisiorki, breloki do komorek). Na początku mialam ceny srednie (duzo tansze niz w sklepach, ale nie za tanie). pozniej jak nic nie szlo tak jak trzeba obnizylam wzystkie ceny jak najbardziej se dalo (wiecej juz się nie da) !! i teraz ciagle mam wrazenie ze jest za tanio... juz konsultowalam sie z pewnym handlowcem ktory zaproponiwal mi zrobienie KATALOGOW takich jak np AVON tylko takich profesjonalnych katalogow, i zeby koniecznie podwyższyć ceny produktow nawet 3-4x !!! i ze mam znacznie za tanio, bo mimo ze to wyglada profesjonalnie i elegancko to cena mowi ludziom ze to musi być badziew... po drugie ja sama jak sprzedaje i sprzedam wieksza ilosc i jak zobacze pozniej moj zarobek za tak duza ilosc sprzedanych rzeczy to mnie slabi... prosze was o pomoc !!! podam zaraz kilka zdjec produktow i ich aktualne (niskie) ceny.




cena: 12,29 zł (netto)
14,99 zł (brutto)



cena: 5,65 zł (netto)
6,89 zł (brutto)



cena: 3,68 zł (netto)
4,49 zł (brutto)



cena: 6,96 zł (netto)
8,49 zł (brutto)



cena: 3,68 zł (netto)
4,49 zł (brutto)


(prawdziwe kamienie)
cena: 20,98 zł (netto)
25,59 zł (brutto)



cena: 6,06 zł (netto)
7,39 zł (brutto)



cena: 19,66 zł (netto)
23,99 zł (brutto)



cena: 8,11 zł (netto)
9,89 zł (brutto)



cena: 12,12 zł (netto)
14,79 zł (brutto)



cena: 6,06 zł (netto)
7,39 zł (brutto)


Oczywiscie do cen wliczone sa wszystkie podatki, opakowania, robocizna itp. każdy produkt ma swoje orginalne opakowanie , wszystko wyglada bardzo estetyczne.

PROSZĘ O POMOC !!! może ktoś powie mi jak to wycenic... bo nie chce znowu bawic się ciagle cenami (znizac i zwyzac).. wiem tylko tyle ze mam podwyższyć ceny ale o ile, jak to zrobic, zeby zrobić to z głową... Proszę o pomoc
Zaznaczam jeszcze raz ze jest to BIZUTERIA POSREBRZANA ROBIONA RĘCZNIE
jesli ktos bedzie chcial jeszcze jakies informacje zeby sprecyzowac swoja wypowiedz to prosze pisac, ja zaraz odpisze

chodzi mi konkretnie o to aby ktos pomogl mi podajac mi O ILE wedlug niego powinna byc cena podwyzszona i dlaczego, bo to ze musze podwyzszyc, poniewaz ludzie tak mysla to ja juz o tym wiem, tylko nie chce robic syzyfowej pracy czyli np.:

podwyzsze dzis 3x kazda cene, wliczajac w to dodatkowe wydatki np. na katalogi. A za 3 miesiace ktos znowu bedzie mowil ze tym razem jest za wysoko i znowu bedzie trzeba obnizyc. chce osiagnac taka poziom zeby te ceny byly idealne dla tych produktów i zeby po nich bylo wiadome ze to nie badziewie i ze jest robione recznie.

prosze o pomoc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

 

 

   

Kontakt i Reklama
 
© BizForum.pl