BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W co najlepiej zainwestować 100 000 zł??
Autor Wiadomość
Popson 

Wysłany: |22 Mar 2008|, o 00:15   W co najlepiej zainwestować 100 000 zł??

Posiadam niewielkie srodki ( 100 000 zl)i zastanawiam sie nad jakas iwestycja...w co najlepiej ulokowac te pieniadze??
Postaw piwo autorowi tego posta

twardes 

Piwa: 12/9
Wysłany: |28 Mar 2008|, o 15:17   

Jeżeli sam nie masz jeszcze pomysłu na zagospodarowanie takiej kwoty, to mógłbyś zastanowić się nad współpracą z inną osobą, która pomysł już ma, wszystko z grubsza zaplanowała tylko nie ma kasy żeby to wykonać. Popularni są ostatnio Aniołowie Biznesu, "dają" pieniądze na rozpoczęcie lub rozwój obiecującej działalności, w zamian oczekując sporego udziału w zyskach i "głosu" w sprawach strategicznych.
Ze 100 000 wielkiego biznesu od razu nie zrobisz, ale we współpracy może ta kwota być odpowiednia.

bajk

Postawił 1 piw(a)
Wysłany: |15 Sie 2008|, o 16:35   

Jesli sie nie myle, to Aniolowie to ludzie ktorzy dysponuja sumami znacznie wiekszymi niz setki tysiecy, i po prostu szukaja kolejnego sposobu na ulokowanie swoich pieniedzy.. :) Mi sie to wydaje bardzo ryzykowne. Jesli nie masz pojecia o gieldzie, funduszach itd., to czas najwyzszy nabyc co nieco wiedzy, bo to zazwyczaj sa dobre inwestycje, ale nie w ciemno. Tymczasem poszukaj jakiejs dobrze oprocentowanej lokaty i tam wsadz swoje oszczednosci, zysk bedzie raczej maly, ale pewny.

twardes 

Piwa: 12/9
Wysłany: |17 Sie 2008|, o 22:29   

Wtedy nazwał bym to raczej oszczędzaniem a nie inwestowaniem. Ale to prawda, jeżeli chce się pewnego zysku, to lokata jest odpowiednia natomiast, jak ma się trochę wiedzy, lub/i doświadczenia, to można pomyśleć o zainwestowaniu w jakieś przedsięwzięcie. Wtedy jednak należy uwzględnić własne zaangażowanie, a nie jedynie czekać na zyski.

kmzwr16

Wysłany: |13 Maj 2010|, o 14:08   

pytanie o to gdzie zainwestować taką kasę na forach jest trtochę niebezpieczne (moim zdaniem). Najlepiej zacząć od stworzenia profesionalnego biznes planu a do tego najlepiej sie nadaje biuro które sie na tym zna i które w tym siedzi, np. http://www.ckdhetman.pl/. I wydaje mi się że tak będzie dla ciebie najlepiej. A w co ja bym zainwestwał taką kasę? Może w jakaś działalność importową i dystrybucję na terenie POlski...?

Łukasz Sikora 
Menedżer Ardeum.pl

Wysłany: |6 Sie 2010|, o 17:35   

Trudne pytanie. Możesz te pieniądze zainwestować praktycznie w wszystko co tylko przynosi jakiś dobry zwrot z inwestycji. Dobrym pomysłem jest własna firma ale tutaj trzeba wiedzieć jak działać albo zatrudnić osoby z taką wiedzą.

Faktycznie, biznesplan będzie pomocny, czy to w samodzielnym planowaniu przedsięwzięcia czy poszukiwaniu inwestorów lub starań o dotację. Sam polecam firmę Biznesplany.Biz , kiedy potrzebowałem biznesplanu zajęli się tym profesjonalnie i szybko.

rafko0012 
RAFKO

Wysłany: |4 Wrz 2010|, o 21:30   

:rotfl: :rotfl:

anielinka

Wysłany: |24 Maj 2011|, o 17:25   

ostatnio głośno się zrobiło o inwestowaniu w pożyczki społecznościowe? ma ktoś z was jakieś doświadczenie w tej kwestii? ja założyłam niedawno konto na pozycz.pl i wypatruję fajnych ofert pożyczkobiorców

annamichalczyk

Wysłany: |30 Lip 2011|, o 07:59   

Chciałabym poprosić Was o ocenę i opinię na temat nowego serwisu inwestycyjnego - www.kasomat.pl który charakteryzuje się brakiem ryzyka i oprocentowaniem na poziomie 12% w skali roku.

----
Anna Michalczyk
e-rzecznik http://kasomat.pl/

bizer

Wysłany: |11 Paź 2011|, o 16:56   

Wejdź na http://www.oferty.biz.pl/ Wynajmij dużą halę i podziel ją na mniejsze lokale. Następnie wynajmuj innym ;-)

Odpowiedz do tematu