BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oprogramowanie sklepu - jakie wybrać?
Autor Wiadomość
Sandra
Sandra

Wysłany: |11 Lut 2013|, o 12:52   Oprogramowanie sklepu - jakie wybrać?

Otwieram sklep internetowy i zależy mi na tym, żeby było to coś więcej, niż tylko miejsce robienia zakupów przez klientów, a także coś w rodzaju małej społeczności dla osób, które będą w nim kupowały. Może nie będę wdawać się w szczegóły, ponieważ wszystko jeszcze w fazie planowania.

szukam firmy, która robi sklepy internetowe, ale nie gotowce tylko bardziej napisane dla mnie. Oczywiście wiem, że od podstaw napisany sklep kosztowałby fortunę, ale chodzi raczej o to, żeby jasne - sklep był stworzony w oparciu o jakieś tam rozwiązanie, ale jednka żeby była możliwość zrobienia pewnych udoskonaleń - czyli np rozwinięcia o funkcje, któe np nie pojawiają się w wersji basic (podziwiam wszystkich, którzy w tym miejscu jeszcze ze mną są:))

poszukiwania firmy IT i wiele pytań zadanych na forach itd. doprowadziły mnie do dwóch firm - AptusShop i IAI Shop.. jestem też otwarta na kolejne propozycje, decyzja nie została jeszcze podjęta. z bardzo wstępnej oferty obu firm cena AptusShop jest trochę wyższa, ale jedna rzecz bardziej mi pasuje w tej firmie, niż w tamtej (nie chcę się tu rozwijać i pisać elaboratów odnośnie modułów). W każdym razie zaznaczam, że cena jasne jest dla mnie ważna, ale nie jest najważniejsza - nie chcę sklepu za 1500zł, który kompletnie nie będzie taki (nie będzie działał i wyglądał tak, jak sobie wymyśliłam), jakiego szukam.
Proszę o konkretne porady, zależy mi zwłaszcza na osobach, które prowadzą swoje sklepy i polecają/odradzają jedną z dwóch firm, które wymieniłam, ale nie tylko tych dwóch. Podkreśklam, że jestem jeszcze w fazie poszukiwań i na spokojnie podchodzę do tematu, więc jestem też otwarta na wykonawcę
Postaw piwo autorowi tego posta

twardes 

Piwa: 12/9
Wysłany: |20 Lut 2013|, o 13:18   

hej Sandra

z doświadczenia wiem, że w każdym oprogramowaniu, które masz na własnym serwerze możesz wprowadzać poprawki, zmiany i udoskonalenia. Często też twórcy oprogramowania, sami szybko odpowiadają na zapotrzebowanie użytkowników i wydają uaktualnienia z dodaną nowa funkcjonalnością.

wybór może ułatwić sprawdzenie jakie funkcje oferuje konkurencyjne oprogramowanie:
http://en.wikipedia.org/w...g_cart_software

Sandra
Sandra

Wysłany: |21 Lut 2013|, o 12:48   

a może coś polecasz?

Odpowiedz do tematu