BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
onestep, nowość - kupowanie smsem
Autor Wiadomość
anwis1 

Dołączyła: 22 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: |22 Wrz 2009|, o 20:31   onestep, nowość - kupowanie smsem

Spotkaliscie się już może z taką formą kupowania? To ponoć nowość na naszym rynku.
To jakiś innowacyjny sposób czy system kupowania, przez sms. Mozna z tego co wiem kupić książki, płyty i kosmetyki. Czytałam o tym parę artykułów. Ciekawy sposób wykorzystania telefonu komórkowego, prawda?
Ponoć wszystko odbywa się błyskawicznie, wysyła się sms z kodem który znaleźć mozna pod recenzowanymi produktami, a jest ich duzo w wielu czasopismach, m in w Gali, Avanti, Przekroju, Forbsie, Party. Sms kosztuje tylko 61 groszy, to akurat atrakcyjne, i dostawa jest do domu pocztą lub kurierem, z tego co czytałam to też mają konkurencyjną stawkę za dostarczenie przesyłki. i wszystko za pośrednictwem smsa, całkiem interesujące. Korzystaliscie już z ich usługi?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dorota

Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 1
Wysłany: |10 Lis 2009|, o 12:11   

ja skorzystałam. Kupiłam jedną z dostępnych książek. I muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Duży asortyment produktów, miła obsługa i szybka realizacja.. Polecam. Poza tym OneSteo staje się coraz bardziej popularny, nawet współpracuje z Radiem ZET. Ciekawe co zaoferują w najbliższym czasie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
anwis1 

Dołączyła: 22 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: |6 Sty 2010|, o 13:11   

No dawno już mnie tu nie było. Owszem widziałam i słyszałam o współpracy z radiem ZET, chodziło głównie o sprzedaż płyty siła muzyki jesień2009. Natomiast przed świętami podjęli współpracę z polki.pl, i ch katalog można było znaleźć w sieciach kawiarni Cava i W Biegu Cafe, poza tym w kilku czasopismach umieścili specjalne katalogi świąteczne z propozycjami na prezenty. Coraz głośniej o nich, na plus dla nich to że mają też katalog ne swojej stronie. Wydaje mi się, że to kupowanie smsem jest całkiem fajnym rozwiązaniem, zwłaszcza spełniło swą funkcję przed świętami, kupując u nich coś na prezent mozna było uniknąć kolejek w centrach handlowych przecież :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

 

 

   

Kontakt i Reklama
 
© BizForum.pl