BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
,,Zelpin Company Motors'' Czyli polski koncern samochodowy
Autor Wiadomość
Zelpin 
Zelpin

Wysłany: |14 Kwi 2010|, o 07:31   ,,Zelpin Company Motors'' Czyli polski koncern samochodowy

Witam. Szukam pomocy w realizacji pomysłu na biznes. A mianowicie mój pomysł na biznes to założenie polskiego koncernu samochodowego takiego jak dawniej:,,syrenka'' czy ,,Warszawa'' a teraz takiego jak : ,,Veno Automotive'' czy ,,Clic z Nysy''. Z jedną różnicą : Moje samochody nie będą ręcznie robione i nie będą wyglądały jak: ,,lamborghini'' w przypadku: ,,Veno Automotive'' ani nie będą wyglądały jak klozet na kółkach w przypadku: ,,Clica z Nysy''.
Zdaję sobie sprawę że wysoko mierzę i że to nie jest takie łatwe. Wiem również że biznesu od tego się nie zaczyna. Najpierw dążę do założenia mniejszej działalności a później do założenia koncernu ze względu na to że na tą działalność trzeba ogromną ilość pieniędzy. Choć jeszcze daleko do powstania koncernu już szukam chętnych, którzy zechcą mi towarzyszyć w drodze ku powstaniu koncernu. Kto jest ambitny i nie przejmuje się wszystkimi trudnościami jakie napotka i też chce aby polska miała samochody może dołączyć się do ludzi którzy w jakiś sposób przyczynią się do powstania koncernu. Tak na marginesie nie długo będę miał Biznesplan.
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu