BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma której nie grozi bankructwo. Sprawdz sam
Autor Wiadomość
Skati1991 

Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Zabrze
Wysłany: |25 Mar 2012|, o 01:40   Firma której nie grozi bankructwo. Sprawdz sam

Każdy z nas napewno kiedyś myślał o założeniu swojej własnej firmy lecz pojawiały sie wtedy argumenty, które nas zniechecaly np:

-brak funduszy na wynajem lokalu i zatrudnienie personelu.

-napiety rynek.

-co bedzie jak zbankrutuje i strace wszystko?

Otuż ja sie tym nie przejmowałem otwierając własny biznes w branzy MLM (multi level marketing).
Koszty które włożylem w ten biznes to tylko 30 zł jednorazowo wydaje mi sie ze to nie wielki pieniądz na otwarcie firmy.
Teraz obecnie zarabiam miesiecznie ponad 1000zł może i mało ale biorąc pod uwagę żę działam od kilku miesięcy i straciłem tylko 30zł które po miesiącu mi sie zwruciło 2x to dużo.
Chciałbym podzielić sie tym z innymi i dać szanse na zarobienie każdemu obojetnie czy sie uczy czy pracuje i jakie ma wyksztalcenie tego nikt nie żąda.
Jeszcze jeden plus biznesu MLM to taki że to ty ustalasz kiedy i ile godzin pracujesz wiec zawsze możesz zrobic sobie dzień wolnego.
A na koniec dodam tylko ze jeśli bedziecie poświecać na to tylko 3 godziny dziennie zyski bedą wzrastać z każdym miesiącem ponieważ jest to zysk pasywny wiec czas który poświęcisz raz bedzie ci sie zwracał cały czas.

A teraz smutna wiadomość prowadze ten biznes tylko w obrembie Katowic i Zabrza.
Chetnych zapraszam by dowiedzieć się więcej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

 

 

   

Kontakt i Reklama
 
© BizForum.pl