BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukujemy Ekspertów - portal Zaradni.pl
Autor Wiadomość
ŁukaszZ 

Wysłany: |21 Paź 2010|, o 10:12   Poszukujemy Ekspertów - portal Zaradni.pl

Witam!

Jestem przedstawicielem portalu Zaradni.pl. Obecnie nasz portal poszukuje Ekspertów, czyli osoby mające doświadczenie i wiedzę w dziedzinie biznesu, które chciałyby współtworzyć Zaradni.pl.

Postanowiłem napisać post na ForumBiznesu.eu, bo wiem, iż osoby z wiedzą ekonomiczną często czytają to forum.

Kilka słów o portalu
Portal Zaradni.pl to kompendium wiedzy na każdy temat. Nasz serwis tworzony jest przez samych Internautów.

Co możemy zaoferować za współtworzenie Zaradni.pl i pisanie porad?

- możliwość otrzymania wynagrodzenia za publikowanie porad/tekstów;
- możliwość tworzenia swojego wizerunku wśród Internautów jako Eksperta w konkretnej dziedzinie oraz dzielenia się swoją wiedzą;
- profesjonalną redakcję Waszych tekstów, no i oczywiście samą satysfakcję publikowania:)

Mamy nadzieję, że propozycja współpracy z Zaradni.pl zainteresuje czytelników ForumBiznesu.eu.

Proszę także o ewentualne Wasze opinie o naszym portalu - również są dla nas bardzo ważne.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z Zaradni.pl, zachęcam do odwiedzenia portalu. Na naszej stronie w zakładce "Kontakt" znajdziecie Państwo e-maila, pod który można się z nami skontaktować.

Link do portalu - zaradni.pl

Pozdrawiam
Łukasz
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu