BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HISZPANIA - SZEFÓW KUCHNI
Autor Wiadomość
twardes

Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 629
Piwa: 12/9
Wysłany: |5 Maj 2007|, o 23:38   HISZPANIA - SZEFÓW KUCHNI

OFERTA PRACY - HISZPANIA

SZEFÓW KUCHNI

PRACODAWCA:
IBEROSTAR Hoteles y Aptos
Bonaire
07 012 Palma (Mallorca) I.Baleares
SPAIN
www.iberostar.com
Liczba miejsc pracy:
10
Zakres obowiązków:
Wykonywanie pracy szefa kuchni w sposób profesjonalny,
samodzielny i odpowiedzialny.
Wymagania:

- znajomość języka
Znajomość języka angielskiego oraz podstawowa znajomość języka hiszpańskiego
- doświadczenie
minimum 2 lata
Warunki pracy:

- okres zatrudnienia
Praca sezonowa od 27 maja do 31 października 2007
-czas pracy
40 h/tygodniowo, pełen etat
- wynagrodzenie
1249.18 Euro brutto miesięcznie
- zakwaterowanie
Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania
-koszty podróży
Pracodawca zwróci koszt podróży po zakończonej pracy
OFERTA WAŻNA DO ODWOŁANIA
Kandydaci zainteresowani powyższą ofertą, spełniający kryteria pracodawcy, proszeni są o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wypełnionego w języku angielskim na adres e-mail: a.konkol@wup.gdansk.pl (w temacie e-mail proszę wpisać: szef kuchni - Hiszpania)
Uwaga:
Stosunek pracy z pracodawcą zagranicznym będzie zawarty w ramach prawa obowiązującego w kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszelkie roszczenie z tytułu nie wywiązywania się pracodawcy z warunków zawartych w umowie o pracę, dochodzić można wyłącznie w sądzie pracy w kraju zatrudnienia. W sytuacjach losowych pomoc polskich placówek konsularnych ogranicza się do ewentualnego udzielenia doraźnej pomocy ( np. kredytu na zakup biletu powrotnego do Polski ).
Postaw piwo autorowi tego posta

Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych