BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
internetowa tania książka?
Autor Wiadomość
radek73

Wysłany: |15 Maj 2011|, o 21:51   internetowa tania książka?

Witam!

Prowadzę księgarnię "taniej książki" (o tyle komfort, że u mnie w mieście jest mała konkurencja). Sprzedaję poza książkami, starszymi i nowszymi, różne inne typowe dla takich sklepów rzeczy: końcówki nakładów, kalendarze ścienne, plakaty, itd. Myślę, żeby zacząć też sprzedawać przez internet i tu pojawia się moje pytanie do was: czy warto inwestować we własny sklep internetowy, czy lepiej zająć się tym tylko przez allegro (do którego nie jestem jakoś przekonany). A może jedno i drugie warto naraz ciągnąć? Co do sklepu, to jak właściwie zabrać się za to? Zlecić jakiejś firmie? Jakie są orientacyjnie ceny, jeżeli wiecie, żeby mi nikt nie zaśpiewał czegoś z kosmosu? Dzięki z góry za wszystkie rady.
Postaw piwo autorowi tego posta

Haynet

Wysłany: |16 Maj 2011|, o 12:14   

Własny sklep internetowy wygląda nieco bardziej profesjonalnie niż sprzedaż na allegro. Ale można też prowadzić jednoczesną sprzedaż tu i tu, ponieważ allegro jest też dobrym źródłem reklamy sklepu. Zrobienie sklepu internetowego jest teraz stosunkowo proste, ponieważ można kupić w zasadzie gotowy, np na i-sklep.pl. Nie wiem niestety ile dokładnie to kosztuje, ale jeśli zrobisz to w miarę możliwości sam to drogo być nie powinno.

radek73

Wysłany: |17 Maj 2011|, o 22:22   

Aha dziękuję, a jak to wszystko wygląda od strony prawnej? Jak się prowadzi taki sklep to on działa jak normalny sklep?

Odpowiedz do tematu