BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
off topikowy wątek :)
Autor Wiadomość
jctk 

Piwa: 6/5
Wysłany: |7 Lis 2007|, o 22:21   

Ja to juz się starzeję z dnia na dzień.
Postaw piwo autorowi tego posta

twardes 

Piwa: 12/9
Wysłany: |8 Lis 2007|, o 22:26   

:) nie przesadzaj bo i ja się tak poczuję, a nieco starczy jestem :)

jctk 

Wysłany: |9 Lis 2007|, o 13:30   

Nie przesadzam :mrgreen: Taka jest prawda, coraz z dnia na dzień to więcej na liczniku mam.

Ale brzydka pogoda brrr deszcz, śnieg i tak wkółko.

twardes 

Wysłany: |11 Lis 2007|, o 13:38   

ale ja to już sie do tego pomału przyzwyczajam. Byle by tylko szybko zima - mrozy przyszły to błota chociaż nie będzie.

jctk 

Wysłany: |13 Lis 2007|, o 20:43   

Ale sól będzie mi autko zżerać niestety .... a jej juz brudne, ale go nie umyje bo mi zamarznie.

twardes 

Wysłany: |14 Lis 2007|, o 22:25   

słusznie, no chyba żeby do myjni pojechać

a propos sprawdzałem wyniki naszego forum i okazało się że mamy badzo wysokie pozycje na Onecie pod hasłami
Cytat:
forum biznesu - pierwsza pozycja
jak założyć firmę - trzecia
jak założyć firmę ? - trzecia

jctk 

Wysłany: |15 Lis 2007|, o 12:31   

twardes napisał/a:
a propos sprawdzałem wyniki naszego forum i okazało się że mamy badzo wysokie pozycje na Onecie pod hasłami

To bardzo cieszy ;-)

A ja jakas niezdara jestem za kierownicą :roll: ehhh przez moja głupotę rozwaliłam sobie odblask od kierunkowskazu, no ale każdemu się zdarza....
Ten tydzień mi sie nie wiedzie zbyt dobrze, mam nadzieję, że kryzys szybko minie.

twardes 

Wysłany: |18 Lis 2007|, o 09:20   

No to ja też podobnie.
Elektrycy u mnie w domu byli kontakty itp. zakładali, regulowali. Mój samochód stał przed bramą, przodem do niej, a oni jakimś starym zgrzybiałym wanem stanęli za mną ale trochę z boku, tak, że dało radę wyjechać. Ja poszedłem z tyłu oceniłem odległość, zapakowałem jakieś duperele do samochodu, wsiadłem przestawiałem fotele lusterka (bo na zmianę z matką jeżdżę). Odpaliłem samochód, ustawiłem sobie grzanie i ruszam do tyłu, tak jak zwykle codziennie robię. I strzeliłem w ten pojazd elektryków (po prostu o nim zapomniałem) dość zdecydowanie, bo odpadł im z tego zabytkowego auta całkowicie przedni zderzak.... :mrgreen: Co najlepsze ich zderzak był dużo wyżej niż mój , więc u mnie na zderzaku nic nie było widać, ale za to wyżej róg samochodu uszkodziłem. Swoja drogą ten, co matka 2 tygodnie temu naprawiła....

Tak więc też jak widzisz nawet i "najlepszym" (ponad 2 lata z a kółkiem) się takie rzeczy zdarzają, więc się Weronika takimi rzeczami nie przejmuj. Ja do tej pory 4 razy uszkodziłem samochody w różnych sytuacjach, a to nie znaczy że jeździć nie potrafię, po prostu, głupota, nieuwaga, a ostatnio zapominalstwo...

jctk 

Wysłany: |18 Lis 2007|, o 12:41   

No tak, ale u mnie zrobią aferę o to...
z resztą i tak płaciłam za swoje, więc im powiem, ze to na moje szkody poszło.
ale mam cyka - to zacznę ich wpadki wypominać :evil: Jak mamcia ze mną wylądowała w rowie ( ale to jeszcze prawka nie miałam, od tamtej pory miałam strach jeździć w aucie, ale jak poszłam na kurs to wszystko minęło ), albo jak brat wjechał w moją upragnioną zastawę, ale poszła już na złom, to cały bagaznik poszedł itp.

twardes napisał/a:
głupota, nieuwaga, a ostatnio zapominalstwo...

no własnie :roll:
Ale owiem ci , ze po tej wpadce to zaczynam uważniej jeździć ;) Nawet podpadłąm młodszemu bratu, bo mi gadają, ze ja agresywnie jeźdzę, no i maja rację.
I oby ta uwaga mi została.

twardes 

Wysłany: |18 Lis 2007|, o 22:55   

No wszystko może sie zdarzyć, wiadomo. Ale samochód i ewentualna jego naprawa to jest droga impreza, więc najlepiej jest się starać zmniejszać ryzyko wypadków. Choćby przez uważniejszą jazdę... bo to nic nie kosztuje

Odpowiedz do tematu