BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjdź z tłumu, czyli problem stron firmowych
Autor Wiadomość
piotrek_Kraków 
Centrum Opieki

Wysłany: |30 Gru 2010|, o 16:42   

nie zgadzam się z przedmówcą który pisze że reklama internetowa to podstawa całej kampani i lek na wszystkie bolączki firmy.
Są przedsiębiorstwa dla których reklama w internecie będzie całkowicie nieprzydatna, a spędzanie czasu na przeszukiwaniu serwisów reklamowych to tylko strata czasu, który lepiej poświęcić np na kontakt bezpośredni z klientem
Postaw piwo autorowi tego posta

mkrawczykowski

Wysłany: |21 Gru 2011|, o 14:39   Nudna reklama w Internecie!

Zgadzam się z autorem tego wątku w 100% (a przy okazji zauważę, że nikt z uczestników tej dyskusji nie odniósł się do jego słów bezpośrednio, piszecie tylko o sposobach reklamowania firmy w Internecie :) ).

Dodam od siebie tylko tyle, że firma, która się wyróżni w sensowny sposób, w sposób spójny ze swoją strategią, zwykle obejmuje prowadzenie w branży w której działa. Na szczęście! :)

Ja ostatnio próbuję promować coś takiego jak blog firmowy , ale pisany nie na zasadzie "my, firma", jak robi to większość i to nie tylko na blogu ale w każdej komunikacji z klientem, tylko na zasadzie "ja, człowiek, który zajmuję się danym tematem i mam coś do powiedzenia".

Uważam, że w Internecie wygrywają te firmy, których właściciele/pracownicy wychodzą do ludzi, a nie pseudoprofesjonalnie "chowają się" pod nazwą logiem swojej firmy, zawsze i wszędzie pisząc o sobie "my".

Blog firmowy może bardzo firmie pomóc, ale musi być traktowany jak blog, a nie jak kolejne materiały reklamowe.

A przynajmniej ja tak sądzę. Ale ja nie lubię sztywniactwa i wolę poznać nazwisko człowieka niż nazwę jego firmy.

A co do blogów firmowych - polecam, działają naprawdę dobrze przy niewielkich rocznych kosztach utrzymania (oczywiście nie twierdzę, że blog firmowy to rozwiązanie idealne dla każdego...)
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu