BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Budowanie wizerunku firmy
Autor Wiadomość
KrówkaBiznesu 
Explorator

Wysłany: |2 Gru 2010|, o 13:29   

Najważniejsza w budowaniu wizerunku firmy jest dobra strategia marketingowa. W szczególności warto dowiedzieć się więcej na temat marketing mix i dobrze wyważyć proporcje w 4P i 4C.
Postaw piwo autorowi tego posta

mkrawczykowski

Wysłany: |21 Gru 2011|, o 11:09   A może blog firmowy?

A może warto założyć blog firmowy? Większość firm ma już stronę www (chociaż część stron jest do wymiany ;)), więc obok można postawić bloga. Napisałem na ten temat kilka słów tu:
blog firmowy

Może ktoś mówić, że taki blog jest czymś niepotrzebnym i w wielu przypadkach tak rzeczywiście jest (zalezy od tego co robi firma), ale sami dobrze wiecie, że blogów firmowych jest coraz więcej, a te najlepiej prowadzone przynoszą firmie dużo korzyści.

martula1

Wysłany: |29 Sty 2012|, o 01:03   

A co myślicie o bardziej konwencjonalnych formach reklamy takich, jak foldery czy też wizytówki. Myślę, że dużo zależy od projektu i sukces gwarantowany. Napotkałam kilka pozytywnych komentarzy o Caffeprint mają dobrą jakość druku i ciekawy design swoich produktów, a to chyba w jakimś stopniu gwarantuje sukces?

lamus

Wysłany: |16 Cze 2012|, o 15:00   

jeśli chodzi o wizytówki to można też polecić AMB. Na kilku forach również czytałem o nich wiele dobrego, choć ja sam nigdy nie miałem potrzeby zajmowania się tak przyziemnymi sprawami jak druk wizytówek :)

Rupert

Wysłany: |16 Cze 2012|, o 15:33   

Droga do skutecznego marketingu jest wbrew pozorom bardzo prosta i opiera się na prostym schemacie "jak Cię zapamiętają - tak Cię kupią". Stąd też wydaje mi się, że nie warto zaprzątać sobie głowy jakimś ukrytą reklamą, bo konieczne jest wyjście naprzeciw klientom i pozwolenie na upolowanie samych siebie.

Stąd też chciałbym doradzić w internecie jakieś inwazyjne reklamy, które (choć wiemy z doświadczenia) bardzo wkurzają użytkowników to są też najbardziej skuteczne. Co do reklamy rzeczywistej a nie internetowej to świetnym pomysłem mogłyby być gadżety z logo naszej firmy. Dla przykładu fotopomysły.pl robią nadruki na koszulkach, kubkach, kalendarzach. To pewne droga do sukcesu.

Odpowiedz do tematu