BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka pytań na temat własnego biznesu.
Autor Wiadomość
Paullo

Wysłany: |23 Kwi 2011|, o 20:52   Kilka pytań na temat własnego biznesu.

Witam 
Chciałbym założyć sklep internetowy razem z dragą osobą w którym sprzedawane będą akcesoria gsm a w przyszłości możliwie też telefony komórkowe 
przez allegro i na stronie sklepu. Jestem z tego zielony więc proszę Was o pomoc :) (Ps. przeszukałem google i nie znalazłem sensownej dla mnie strony) 
A moje pytania brzmią: 
1) Jaka spółka (bo wnioskuję że dla dwóch osób to spółka lepsza niż firma) będzie najlepsza właśnie dla dwóch osób? 
2) Czy jest możliwość otrzymać jakieś dofinansowanie na tę działalność? Jeśli tak to z kąt i na jakich warunkach? 
3) Jakie będziemy musieli płacić rachunki? 
4) Jeżeli byśmy chcieli po jakimś czasie otworzyć normalny sklep to czy musimy o tym myśleć na zapas? 
6) Skąd brać towar? (Producenci? hurtownie?) 
5) Czy macie jakieś porady co do tego biznesu? Przydatne strony internetowe itp? 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Postaw piwo autorowi tego posta

RabbitOffice

Wysłany: |24 Wrz 2013|, o 12:28   Adres dla firmy

Polecam wynajęcie adresu do zarejestrowania spółki w Rabbit Office z Wrocławia - ul. Świdnicka 39 - prestiżowa i rozpoznawalna lokalizacja. Możesz pochwalić się adresem firmy przy najdroższej ulicy we Wrocławiu już za 100 zł brutto miesięcznie. Dodatkowo rejestrujemy spółki z o.o. w KRS! Więcej informacji na Rabbit Office , wirtualnebiuro@rabbitoffice.pl, tel.: +48 600807045
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu