BizForum.pl
Zarejestruj się Zaloguj się
Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dotacje
Autor Wiadomość
ModiX

Wysłany: |28 Paź 2007|, o 11:38   dotacje

niewiem czy to dobry dział tutaj by sie o to pytać, chciałbym sie dowiedzieć gdzie mam sie udać aby uzyskac informacjie na temat otrzymania funduszy,niewiem dotacji gdy otwiera sie nową firme
Postaw piwo autorowi tego posta

twardes 

Piwa: 12/9
Wysłany: |28 Paź 2007|, o 15:32   

Wygląda to tak. Pierwszym i najczęściej wykorzystywanym funduszem z dotacjami na założenie firmy jest ten z Urzędu Pracy. Jednak aby móc z niego skorzystać musisz być zarejestrowany w Urzędzie Pracy jako bezrobotny. Jeżeli spełnisz wszystkie wymagane warunki, to zanosisz wypełniony wniosek do Urzędu Pracy (odpowiedniego dla twojego miejsca zameldowania) i po zatwierdzeniu możesz otrzymać do 13 221,70 zł (taka jest obecna maksymalna kwota) na założenie firmy.
Jeżeli byłbyś zainteresowany tym źródłem dotacji to więcej informacji znajdziesz w temacie Środki na podjęcie działalności gospodarczej z UP.

ModiX

Wysłany: |30 Paź 2007|, o 15:22   

tak słyszałem o tym ale najlepiej jest złożyc wniosek z początkiem roku,a to z UP jest bezwrotne ? no i trzeba sie zarejestrować

twardes 

Piwa: 12/9
Wysłany: |30 Paź 2007|, o 20:12   

Tak bezzwrotne.. Chyba, że pieniądze wydatkujesz w celu nie przewidzianym w regulaminie, wtedy faktycznie musisz zwrócić pieniądze.
Ewentualnie pozostają Ci akademickie inkubatory przedsiebiorczosci. Np. www.inkubatory.pl

Odpowiedz do tematu